SHOP
Zdravotník zotavovacích akcí

Zajímá vás první pomoc? Jste nováčkem v oboru nebo si jen potřebujete doplnit dosavadní znalosti? Pak je tento kurz určen právě pro vás. Naučíme vás, jak postupovat při poskytování první pomoci, a to jak po stránce teoretické, tak především po stránce praktické. Cílem tohoto kurzu je ve vás odbourat přirozený strach z neúspěchu a dodat vám sebedůvěru při záchraně lidského života.

Celým kurzem vás provedou zkušení lektoři s mnohaletou praxí v tomto oboru a sdělí vám vše potřebné k tomu, abyste se mohli ucházet o místo jako zdravotník na akcích různých velikostí. Zároveň se naučíte pečovat o nemocné a vykonávat zdravotnickou praxi např. na ozdravných pobytech. Určitě si sami vzpomenete, jak vy sami, nebo vaši spolužáci museli být na tzv. marodce. I o té se dozvíte mnoho informací a to slovo už vám nebude nikdy nahánět husí kůži. Kromě toho, že všechny získané poznatky bohatě zužitkujete při své práci, vězte, že se vám tyto dovednosti budou hodit i v běžném životě.

Cena, místo konání, podmínky, platba, formy studia

Délka kurzu: 40 hodin

Formy studia

  • Víkendové (pouze So, Ne)
  • Intenzivní (vždy pouze Po-Pá)
  • Večerní (vždy pouze Po,St anebo Út,Čt)
  • Individuálníkurz (po dohodě dle možností studenta a vypsaných termínů popřípadě individuálních konzultací, možnost dokončení až do 1 roku. Např. student si vybere v lednu 2 termíny víkendového studia, v únoru 4 termíny z večerního kurzu - např. Po, St, Út, Čt od 17 do 21 hod. Student má index, kde se zapisuje docházka. Pro přihlášení na tento typ studia je zapotřebí nás kontaktovat abychom domluvili termíny dle vašich potřeb a našich možností.

Podmínky přijetí na kurz: Věk nad 18 let, min. SŠ vzdělání, pozitivní osobnost!

Místo konání kurzu: V našich učebnách

Cena: 1 900 Kč

kontaktujte nás
+420 24 24 25 406
info@dexter-therapy.cz

banner