SHOP
Člen první pomoci

Akreditovaný kurz MŠMT v rozsahu 80 hodin vedený zkušenými lektory je určen pro každého. Poskytnutí první pomoci je morální i zákonnou povinností. Možná jste se někdy již ocitli v situaci, kdy bylo ohroženo zdraví někoho ve vašem okolí či dokonce někoho z vašich blízkých. S námi se nebudete bát prvního zásahu postiženému s jakýmkoliv poraněním nebo náhlým onemocněním a možná i vy zachráníte lidský život. V kurzu se naučíte teoreticky i prakticky zvládat všechny situace spojené s ohrožením života či zdraví, dozvíte se, jak ošetřit běžná poranění, získáte znalosti v oblasti hygieny a prevence nemocí a mnoho dalšího. Budete schopni podat kompletní zdravotnickou pomoc a také budete moci vykonávat funkci zdravotníka na zotavovacích akcích.

Cena, místo konání, podmínky, platba, formy studia

Délka kurzu: 80 hodin
Formy studia:

  • Víkendové (pouze So, Ne)
  • Intenzivní (vždy pouze Po-Pá)
  • Večerní (vždy pouze Po,St anebo Út,Čt)
  • Individuální kurz (po dohodě dle možností studenta a vypsaných termínů popřípadě individuálních konzultací, možnost dokončení až do 1 roku. Např. student si vybere v lednu 2 termíny víkendového studia, v únoru 4 termíny z večerního kurzu - např. Po, St, Út, Čt od 17 do 21 hod. Student má index, kde se zapisuje docházka. Pro přihlášení na tento typ studia je zapotřebí nás kontaktovat abychom domluvili termíny dle vašich potřeb a našich možností.

Podmínky přijetí na kurz: Věk nad 18 let, min. SŠ vzdělání, pozitivní osobnost!

Místo konání kurzu: V našich učebnách

Cena: 7 900 Kč

Forma platby: Převodem. Pokud se přihlašujete těsně před kurzem nebo nejste z jiného důvodu schopni provézt převod, vyčkejte na e-mail, který vám přijde ihned po přihlášení. Děkujeme.

Učební materiály dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Zakončeno certifikátem

Akreditace Ministerstva školství
Kurz vlastní akreditaci MŠMT a pravidelně prochází úspěšným akreditačním řízením bez připomínek. V Dexter Academy máte jistotu stálé kvality a plné profesionality i po mnoha letech.

Certifikáty v 15 jazycích
Certifikát o absolvování kurzu můžete získat v několika jazycích (An., Sp., Ne., Ru., It...). Prestižní škola Dexter Academy má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po kurzu, vždy vám vyjde vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů.

Mezinárodní akreditace kurzu
Díky vysoké úrovni kurzu je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento kurz byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA
S každou přihláškou na kurz v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Více zde Soutěž.

kontaktujte nás
+420 24 24 25 406
info@dexter-therapy.cz
banner